Top No Wipe Glow Jack HOOL 005 (6ml)

Top hybrydowy z drobinami

  • Cena netto: 15,37 zł 26,90 zł 18,90 zł
  • szt.
Top Glow to niesamowity efekt połączenia Topu z serii No Wipe i pięknie mieniących się drobinek ,które ozdobią każdą stylizacje a przy tym zapewnią blask i długotrwałą ochronę która trwa aż do zmiany stylizacji! Glow to top hybrydowy „bez przemywania” dedykowany do wybłyszczenia i utrwalenia lakierów hybrydowych. Z powodzeniem może być stosowany także jako wykończenie stylizacji akrylowej, akrylożelowej lub żelowej.
 
Top Glow zapewnia długotrwały, utrzymujący się do 6-ciu tygodni, niesamowity i super mocny połysk, jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Nie posiada warstwy dyspersyjnej i jest niezwykle delikatny dla naturalnej płytki, w związku z czym, z powodzeniem może być używany przez osoby z wrażliwą, a nawet atopową skórą.

 

Sposób użycia:

Nakładamy po drugiej warstwie lakieru hybrydowego, utwardzamy i pozostawiamy do "odparowania". Nie przemywamy! Peeling, balsam lub oliwkę aplikujmy dopiero po upływie 60 sekund od wyjęcia dłoni z lampy.

Przeznaczenie: Trwałe nabłyszczanie paznokci
Gęstość: Średniogęsty
Efekt: Top hybrydowy bez przemywania z drobinami
Aplikacja: 1 warstwa lub więcej w celu uzyskania bardziej nasyconego efektu !
Czas utwardzania: LED : 40 sekund, UV: 2 minuty
 
 

Uprzejmie informujemy, iż kolory widoczne na zdjęciach, zamieszczonych na karcie produktu, mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych kolorów naszych produktów. Powodem powyższych różnic są indywidualne ustawienia monitora Państwa komputera. W celu rozwiania wątpliwości, zapraszamy do naszych stacjonarnych punktów obsługi, gdzie dostępne są wzorniki, za pomocą których można zweryfikować rzeczywisty kolor produktu. Powyższa informacja nie wyłącza uprawnień kupujących.